Scorpio stellium in 7th house

December 14, 2021 at 20:33 (UT/GMT)
(Taurus) Astro-Seek.com
System message: Post has been written by user Gul_, who already deleted profile on this website:
=====

Scorpio stellium in 7th house
Hello, 7th house has scorpio stellium. I don´t feel Scorpio energy. I guess it´s because it´s in the pinched bush. Have you had experience with this? I would be happy if you could share it with me. 😊

Posts in topic

Sort posts:
December 14, 2021 at 22:12
(Taurus) Astro-Seek.com
System message: Post has been written by user letafet, who already deleted profile on this website:
=====
Selam,
7. evde Jüpiter-Venüs akrep kavuşum var. Fakat bu kavuşuma aynı burçtaki Merkür dahil değil, çünkü aralarında bir hayli mesafe var. Bu durumda stelyumdan bahsetmek söz konusu olmaz, stelyum diyince üç gezegenin ard arda dizildiğini düşünmemiz gerekir. Ve bu üç gezegen arasında Uranüs, Neptün, Plüto varsa sayılamaz. Buradaki akrep enerjisi kendini Jüpiter-Venüs kanalından hissettirebilir ki bu etki bildiğimiz akrep etkisinden çok daha farklı olacaktır çünkü Venüs akrebin karşıt burcu boğanın yönetici gezegenidir.
December 14, 2021 at 23:05
(Leo) Zephyrin
İlişkilerinden, sizin ilişkilerdeki tavrınızdan ve hayatınıza çektiğiniz partnerlerden anlaşılır. 7. eviniz Terazi görünse de Akrep baskın. Akrepteki Venüs-Jüpiter kavuşumu Boğadaki GAD ve Lilith´e zıt; kendini karşı cinsten uzak hissetme, yine karşı cinsi çok eleştirme, başkalarının sizin hakkınızdaki düşüncelerine fazla önem verme durumu, ilişkilerde yanlış anlaşılma, aşırı bir kaybetme yahut aldatılma korkusu olabilir. Yine Boğa-Akrep arasında gerçekleştiği için anne baba arasındaki tartışmaları, psikolojik şiddeti ve güç savaşlarını da gösterebilir (karşı cinsle olan güç savaşları, manipülasyon da dahil), ailenizden çok farklı bir düşünce yapınız, inanışlarınız olabilir. Yengeç burcundaki Mars-Ay kavuşumu da bunu destekler, kişiye hiç bitmeyen içsel bir huzursuzluk, ilişkilerde güvensizlik verebilir.

Benim haritam farklı sistemlerde 8. ev odaklı olsa da yine bariz bir 7. ev vurgusu var sizinki gibi ve bence bu konumun tehlikesi ilişkilere fazla kafayı takmak. İnsanlar beni sevsin, ilişkilerim kontrol altında olsun, aman kimseyi üzmeyeyim mevzusu. Halbuki 7. ev stelyumu yabancı diller ve uluslararası ilişkiler için büyük bir potansiyel. Su burçlarının etkisiyle bu alanlarda çok rahat başarı yakalanabilir, 7. eve sadece ilişkiler açısından bakarsak hafife almış oluruz.
December 14, 2021 at 23:37
(Taurus) Rosincvist
Four potential conclusions if a chart is not related to by the querent.
1. You have risen above the Zodiacal Mandala! :44:
2. The chart has a strange element as yet to be realised! :120:
3. Soul swap in the cradle. :81:
4. Switched at birth for secret reasons! :22:
December 15, 2021 at 07:23
(Taurus) Astro-Seek.com » letafet
System message: Post has been written by user Gul_, who already deleted profile on this website:
=====
Düşüncelerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim :) Bir kaç defa danışmanlık aldım ve köşe evlerde olunca juno gibi astreoidlerde varsa ki var bu stelyum sayılıyormuş stelyumun ötesinde yoğun bir akrep enerjisi var ve kıstırılmış burçta dolayısıyla ağır olduğunu düşünüyorum :) Dediğiniz gibi farklı çünkü venüs boğanın yöneticisi. Görüşleriniz çok kıymetli. :6:
December 15, 2021 at 07:26
(Taurus) Astro-Seek.com » Zephyrin
=====
Aman tanrım Merkürünüz yengeç. Çok güzel konu anlatıyorsunuzdur ki yazdıklarınız çok değerli burdan bile sizi dinlemenin keyfi anlaşılıyor. Akrep enerjinin sizde olmamasına sevindim . Dediğiniz gibi zaten 7. ev olması su vurgu çok fazla insanı yoruyor. Takmamayı öğrenmeliyiz :)
December 15, 2021 at 07:27
(Taurus) Astro-Seek.com » Rosincvist
=====
Hello, thank you. for your return. :) Which of the 4 prophecies should I consider to be true? :) I´m not sure . :6:
December 15, 2021 at 07:52
(Taurus) Astro-Seek.com » Gul_
System message: Post has been written by user letafet, who already deleted profile on this website:
=====
Rica ederim, çok sağ olun. Elbette akrep enerjisi var Jüpiter-Venüs kavuşumunuzla ama asteroitlerin bu konuda pek etkili olacağını düşünmüyorum. Enerji çok yoğun evet ama stelyum dediğimiz başka bir şey. Kavuşumun bir önemli noktası bütün gezegenlerin aynı dekanda (dekan burçların 30 derecesinin üçe ayrılması) olmasıdır. Kendi haritamdan örnek verecek olursam, 4 derece Yengeçte Satürn-Venüs kavuşumum var. 15 derece Yengeçte ise Güneşim, 19 derece Yengeçte Merkürle kavuşuyor. Bu bir stelyum mudur? Yoğun yengeç etkisi vardır, evet, (sizin yoğun akrep etkiniz gibi) ama stelyum değildir. Bu kavuşumlardan mesela ilki yengeç, ikincisi akrep etkisindedir. Dekanların önemli olduğunu düşünüyorum ve bu şekilde yorumluyorum ben. Umarım farklı da olsa işinize yarayacak bir fikir vermiştir :)
December 15, 2021 at 07:55
(Aquarius) Catch-22
Do you feel Libra-ish?

I got a huge Aquarius placement, but don´t feel it either, until RohiniMoon suggested a sidereal approach, which gives resonance...
Login
Picture attachments are visible to registered users only.
(Log in)
December 15, 2021 at 08:39
(Taurus) Astro-Seek.com » letafet
=====
Dekanlar konusu daha profesyonel bir bakış açısı :) Ben astroloji ile ilgili herşeyi kendi okumalarım ve gözlemlerim birde aldığım danışmanlıklar sağolsun :)

Oldukça farklı ve güzel bir bakış açısı oldu benim için. Çok kıymetli teşekkür ediyorum :6:
December 15, 2021 at 08:41
(Taurus) Astro-Seek.com » Catch-22
=====
You are a real Libra my friend :) Since it is the 7th house, I am working the Libra effect a lot. But I think we are running it wrong. Libra is free-spirited. It is well-maintained. I need to run these parts too :) Do you have such a problem?
December 15, 2021 at 08:44
(Aquarius) Catch-22 » Gul_
It´s your chart!
December 15, 2021 at 09:59
=====
hey :)

Yes, I noticed now. You made it out according to Vedic astrology.
I use western astrology. That´s why I didn´t notice. :)
December 15, 2021 at 10:51
(Aquarius) Catch-22 » Gul_
I use Western sidereal (but trying to learn Vedic too), using Campanus and the ayanamsha of Cyril Fagan and Donald Bradley. My tongue gets stuck pronoucing Vrichika, Sukra or Vyaya. Alas, Western sidereal is fairly uncommon...
December 15, 2021 at 11:05
=====
very good. I love vedic astrology. but he has a very pessimistic view. I chose western astrology because I didn´t like it.

Current Planets, Astrology Transits, Chart of this moment
Current planets
Planetary positions
Show chart »
Lunar calendar 2022
Moon calendar
Moon in Libra Libra
Show calendar »