Invitation for astrology groups in FB

February 26, 2021 at 17:12 (UT/GMT)
(Scorpio) Promethean_Soul
Invitation for astrology groups in FB
Hello everybody. Now we have astrology groups in facebook ( one is Astro Community for english speaking people the other is Astro Community Turkiye for turkish speaking people )and we created these groups to make somethings collectively for astrology. We will be so glad if you join us. :1: :29:

astro group for english speaking people
https://www.facebook.com/groups/…

and astro group for turkish speaking people
https://www.facebook.com/groups/…

Posts in topic

Sort posts:
February 27, 2021 at 21:46
(Taurus) Rosincvist
Suddenly I have two facebook pages and my mother has none, strange things happen with upgrade. :25:
Facebook is computers talking to each other with mere mortals as "algorithms" Easier to be caught in the matrix than to actually leave! :63:
February 27, 2021 at 20:00
(Pisces) xtapodia
Bu arada facebook hesap açtım gruplara katılmak için. Ahtapot Sezgisi adini kullanıyorum, tanıdıklarım eklemesib diye adım ibrahim
February 27, 2021 at 14:44
(Pisces) xtapodia » Promethean_Soul
:) benim de aklıma hep antalya olymposdaki yanataş chimarea geliyor bu şiirde. Benim akrep burcuyla özel bir ilişkim var çünkü pluto´m baya güçlü retro olması ise boz tekrar yap becerisi veriyor sanırım- ki redesign gibi bir hobim var. Haritama bakmak istersen, içgörünü duymak/bilmek isterdim.
February 27, 2021 at 14:06
(Scorpio) Promethean_Soul » xtapodia
Selam dostum. Cok tesekkur ederim. Genelde burclar hakkinda cok onyargili konusulur bilirsin bunda da basi akrep ceker. Her burcun guclu ve negatif yanlari var, ben o nedenle burc ayrimcisi degilim. Akrep burcu gercekten enteresan bir burc ki yilan, akrep ve anka kusu ile birlikte uc farkli canli ile simgelenen tek burc. Prometheus cocuklugumdan beridir hayranlik duydugum bir mitolojik figur. Mitolojiyi cok severim ancak astrolojide mitolojik hikayelerde kaybolmayi cok dogru bulmuyorum. Orada isin ozunu yakalamak lazim. Prometheusun atesi tanrilardan calip insanliga hediye etmesi beni her zaman cok heyecanlandiran bir hikaye olmustur. :1:
February 27, 2021 at 13:24
(Pisces) xtapodia
:)
YouTube
YouTube
February 27, 2021 at 13:22
(Pisces) xtapodia
selam,

prometeden alıp ateşi,

ninovanın zulüm saraylarına çalmışım,

ve olympos kartallarının,

pençesinde kanayan yüreğimi,